+48 502 950 054 kontakt@m-7.eu

Mistrzostwa Europy Rugby, Łódź, 08-09 września 2018 r.

UWAGA!!! Hostel “Centrum M-7.eu” nie jest organizatorem i nie udziela informacji o wydarzeniu. Uczestników i gości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. (Zobacz REZERWACJA )
Rugby Europe Sevens Grand Prix Series to impreza składająca się z czterech turniejów. Wyłoni ona mistrza Starego Kontynentu w olimpijskiej odmianie Rugby 7. Po zmaganiach w Rosji (Moskwa), Francji (Marcoussis) i Anglii (Exeter) przyszedł czas na rozegranie turnieju finałowego w Polsce.  Czwarty turniej cyklu Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 2018 będzie rozegrany na Stadionie Miejskim przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, dniach 08-09 września br.
Jest pewne, że na łódzkim stadionie będziemy mieli do czynienia z prawdziwą ucztą dla fanów rugby. Ranga imprezy daje pewność, że na finałowym turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 wszystkie reprezentacje stawią się w najsilniejszym składzie. Oprócz reprezentacji Polski w imprezie wystąpią: Francja, Walia, Anglia, Hiszpania (uczestnicy Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016) oraz Niemcy, Portugalia, Rosja, Gruzja, Włochy, Irlandia i Szwecja.
Turniej rozpocznie się w sobotę, 08 września o godzinie 10.00 rozgrywkami grupowymi, a w niedzielę, 09 września od godziny 10.00 zostanie rozegrana faza pucharowa. W eliminacjach reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją (godz. 11:50), Walią (godz. 14:35) i Niemcami (godz. 17:20).
Bilety na wydarzenie będą dostępne w dniu wydarzenia na stadionie w cenie 10 złotych za cały turniej oraz 5 złotych bilet ulgowy (poniżej 18 roku życia). Dzieci poniżej 6 roku życia wejdą na turniej za darmo.
Organizator, Polski Związek Rugby, zapewnia także szereg dodatkowych atrakcji dla widzów, którzy będą mieli ochotę odetchnąć na chwilę od zmagań. Dla dzieci będą przygotowane miejsca do gier i zabaw. Dorośli znajdą  strefę foodtruck’ów. Dla wszystkich dostępne będą olbrzymie dmuchane tory przeszkód.
Jak podczas każdej wielkiej imprezy rugby w Polsce, organizatorzy przeznaczyli pulę darmowych wejściówek dla klubów zrzeszonych w Polskim Związku Rugby oraz szkół ze związkowego programu RugbyTag została przygotowana pula darmowych wejściówek. Pula jest ograniczona dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie zapotrzebowania. Na dziś nie ograniczamy liczby biletów, ale prosimy o zamówienia „pewne”, które dają gwarancję, że bilety się nie zmarnują.
Zamówienia prosimy kierować na adres bilety@pzrugby.pl 
W zamówieniu prosimy podać liczbę biletów i dzień, na który bilety są zamawiane oraz oczywiście nazwę klubu lub szkoły.

admin

No description.Please update your profile.

Dostosuj stronę