+48 502 950 054 kontakt@m-7.eu

Targi Mieszkań i Domów, Łódź, 15-16 września 2018 r.

 

Targi Mieszkań i Domów

UWAGA!!! Hostel “Centrum M-7.eu” nie jest organizatorem i nie udziela informacji o wydarzeniu. Uczestników i gości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. (Zobacz REZERWACJA )

15 i 16 września 2018 r. odbędą się pierwsze łódzkie Targi Mieszkań i Domów!

Premierowa edycja Targów Mieszkań i Domów to doskonała okazja, aby zrealizować plany o zakupie nowego mieszkania. Zależy nam, aby zwiedzający nie tylko poznali najnowsze oferty z rynku pierwotnego, ale także rozwiali swoje wątpliwości związane z kupnem własnego M. Na kupujących czeka szereg udogodnień: bezpłatne seminaria, spotkania z architektami, strefy specjalne oraz wyjątkowe rabaty, a na najmłodszych uczestników imprezy – plac zabaw i opieka wykwalifikowanych animatorów.

Miło nam także poinformować, że jako jedyny organizator targów mieszkaniowych jesteśmy Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Naszym Partnerem Strategicznym jest także REAS, firma doradcza specjalizującą się w zagadnieniach związanych z rynkiem mieszkaniowym. Patronami Honorowymi Targów są Prezydenci Miast, Marszałkowie Województw oraz szefowie najważniejszych instytucji branżowych.

Więcej informacji: www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/lodz/


admin

No description.Please update your profile.

Dostosuj stronę